БІБЛІОТЕКА

Пологи без страху

Грентлі Дік-Рід

Страх перед майбутніми пологами завжди турбував майбутніх мам. Найчастіше цьому сприяла і сама медицина, стверджуючи, що пологи без болю неможливі. Видатний англійський лікар Грентлі Дік-Рід довів, що це не так. Його відкриття стало справжньою революцією в медицині, а видана невдовзі книга «Природні пологи»  стала настільною для сотень тисяч жінок. Для безболісних пологів важливі не тільки фізична підготовка організму, але і правильний психологічний та емоційний настрій майбутніх мам. Саме тому книга Дік-Ріда актуальна і сьогодні.

Народжуйте без болю і страху! Нехай книга доктора Дік-Ріда допоможе вам в цьому

Я вагітна?! Це тимчасово!
Олена Зуєва

   Олена Зуєва - кандидат медичних наук, практикуючий лікар-психотерапевт, психоаналітик, перинатальний психолог, лікар акушер-гінеколог. В даний час є керівником і ведучою програм з сімейної психотерапії та перинатальної психології в Інституті психотерапії та клінічної психології.
   "Підтримати жінку, яка вирішила стати матір'ю, надати їй психологічну допомогу, допомогти їй відчути довіру до себе, до свого тіла, навчити спілкуванню з дитиною вже під час вагітності, дати інформацію про фізіологічні особливості перебігу вагітності, пологів та післяпологового періоду, навчити навичкам м'язової релаксації , дихання, самомасажу, дати інформацію про пологові будинки, підготувати до грудного вигодовування - все це є основною метою цієї книги ".
   Ця книга - неоціненний помічник для тих, хто вступає в складний і радісний період очікування материнства та пологів, і для тих, хто, народивши дитину, вчиться виявляти себе в трьох іпостасях: жінки, дружини і матері, а також для всіх, хто підтримує жінку на цьому шляху.