Сповивання

Локація:

 • Приміщення Центру

 • У Вас дома

Тривалість:
 4-6 год

Вартість:
2700 грн

Спеції

Пологи - це унікальний процес для кожної жінки. Це одна з найважливіших подій нашого життя, яка наповнена яскравими емоційними і тілесними переживаннями. І хоч це дуже радісна подія, проте вона кардинально змінює нашу сутність і існування в цьому світі.


У багатьох культурах у жінок, на відміну від чоловіків, не було спеціальних обрядів ініціації, тому що самі пологи є своєрідним переродженням для жінки. Молода мама після пологів може відчувати весь спектр емоцій від радості, подяки, задоволення і гордості до почуття провини і образи, злості і розчарування, порожнечі і відчаю.. Після пологів жінка часто одразу занурюється в домашню рутину, турботу про дитину та  сім'ю, і геть забуває про свої переживання.

Розмови про пологи з близькими і подругами зазвичай обмежуються темами:

 • в якому пологовому будинку народжувала?

 • боляче було?

 • хороший лікар?

 • за скільки по часу і скільки по вазі і росту малюк?

IMG_20200314_124257_edited.jpg

Мало хто пам'ятає про те, що жінці потрібна підтримка в тому, щоб виговоритись, виплакатися, допережити всі ті почуття, з якими вона зіштовхнулася! У психології є такий закон: пригнічуючи в собі біль, образу, злість, розчарування та інші важкі почуття, ми так само втрачаємо здатність переживати і приємні почуття, а це означає не здатність радіти новому досвіду материнства, радіти дитині, гармонійно будувати стосунки з чоловіком, відчувати себе повноцінною жінкою і мамою. І часто виникає післяпологова депресія, коли немає  сил, і ніщо не тішить, і нічого не хочеться.

Сповивання - це процес, спрямований на завершення ситуації пологів на двох рівнях: психологічному і тілесному.
Ми опрацюємо ті почуття і думки, які у вас залишилися після пологів, а після ми знімемо ту напругу і втому, які супроводжували ці почуття, за допомогою масажу ребозо, масажу живота, прогрівання в інфрачервоній сауні,
ванни з травами, обмаслювання тіла, перетягування по 7 точкам і сповивання.

90400726_513737292620259_753002566365950

Якщо ви помітили що:

 • ваші пологи постійно крутяться у вас в голові, ви повертаєтеся до якихось ситуацій під час пологів знову і знову,

 • ви хочете забути про пологи, як про щось неприємне і не хочете говорити і згадувати про це, *

 • ваш стан після пологів це перепади настрою, бажання зірватися на близьких або повне безсилля і небажання щось робити,

 • ви ображені на лікарів, себе, чоловіка або долю за якісь проблемні ситуації під час пологів,

 • чоловік просить ще одну дитину, а ви не уявляєте як знову зважитеся на цей крок,

 • вам хочеться завершити досвід пологів і залишити все негативне в минулому і забрати все хороше з собою .... тоді вам варто зробити процедуру сповивання.
   

Сповивання - це можливість жінки подбати про себе. Це можливість приділити час своєму емоційному, тілесному і духовному стану. Це можливість виговоритися і бути почутою. Це можливість зняти важкі почуття зі своєї душі і не носити їх з собою, не привносити їх у свої відносини з дитиною і чоловіком.